"Socialweb-Socialwork" was a project of the Digital Opportunities Foundation in 2012 - 2014.
This page is no longer maintained. Okay

Logo: Socialweb Socialwork

Savireguliacijos organizacijos ir instrumentai Lietuvoje

Savireguliacijos organizacijos ir įvairios priemonės yra labai svarbios, siekiant tinkamai veikiančios jaunimo apsaugos. Tačiau žinių skirtumas apie pasitikėjimą savireguliacijos organizacijomis ir priemonėmis įvairiose Europos šalyse yra didelis.

Remiantis ankstesniu projektu YPRT, buvo sudarytas savireguliacijos organizacijų ir priemonių aprašas susijęs su jaunimu ir žiniasklaida įvairiose Europos šalyse. Taip pat šis sąrašas buvo atnaujintas ir papildytas Europos lygmeniu.

Žemiau esančioje lentelėje organizacijos ir priemonės išdėstytos abėcėlės tvarka. Spragtelėjus stulpelio antraštės pavadinimą, išdėstymo tvarka keičiasi pagal pasirinktą sritį. Spragtelėjus ant pavadinimo (įrankio ar organizacijos) bus atvertas naujas puslapis, kuriame pateikiama išsamesnė informaciją apie pasirinktą organizaciją ar įrankį.

Sąrašas yra vis dar kuriamas ir bus nuolat atnaujinamas. Jei pastebėjote, jog sąraše nėra įtrauktos organizacijas ar priemonės praneškite el.paštu: Sąrašas yra vis dar kuriamas ir bus nuolat atnaujinamas. Jei pastebėjote, jog sąraše nėra įtrauktos organizacijas ar priemonės praneškite el.paštu: Sąrašas yra vis dar kuriamas ir bus nuolat atnaujinamas. Jei pastebėjote, jog sąraše nėra įtrauktos organizacijas ar priemonės praneškite el.paštu: cbretl@socialweb-socialwork.eu.

Būsime labai dėkingi už jūsų indėlį.icon for organisationicon for instrumentPavadinimas Geografinė vietovėTurinys
organisation Asociacija Lietuvos reklamos biurasLithuaniaadvertisement


Rodyti visas šalis (tik anglų kalba)